GİZLİLİK VE TELİF HAKLARI

www.sekeroto.com.tr’ nin tüm içeriği ile ilgili haklar; metin, grafik, logo, resimler, fotoğraflar, şekiller, görsel öğeler, teknik çizimler, elektronik materyaller, yazılımlar, program kodları; dış görünüm, dizayn, sistem ve teknik unsurlar; sitenin toplama, düzenleme ve montaj bazında içerik derlemelerinin tamamı, bunlarla sınırlı olmamak ve bunlara bağlı her türlü haklar dahil olmak üzere yalnızca Şeker Oto’ ya ait olup, halen mevcut ve yürürlüğe girecek tüm T.C. mevzuatı, uluslararası telif hakkı ve marka yasaları ve uluslararası sözleşmeler ile koruma altındadır. Bu sayılan unsurların Şeker Oto' nun yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak aynen ya da başka bir şekilde kullanımı, kopyalanması, kiralanması, ödünç verilmesi, çoğaltılması, değişiklik yapılması, başka bir bilgisayara yüklenmesi, postalanması, dağıtımı, nakli, tekrar yayınlanması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulması, satılması veya sayılan fiillerin teşvik edilmesi, yapılmasının kolaylaştırılması yasaktır. Ancak, bu sitede duyurulan tüm haklar saklı kalmak koşuluyla kullanıcılar kendi kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçları için malzeme indirebilir. Bu site veya herhangi bir parçasının kopyalanması, satılması veya ticari bir amaç için istismar edilmesi yasaktır. Site'nin sayfalarının yazıcı çıktısını kişisel kullanımınız için alabilirsiniz.

Siteye erişim ya da siteden herhangi bir içerik indirilmesi nedeniyle bilgisayar donanımında, yazılımında veya diğer varlıklarda olabilecek tüm hata, hasar ya da diğer olası sonuçlardan Şeker Oto sorumlu tutulamaz.

BİLGİLERİN DOĞRULUĞU

Web sitesinde yer alan her türlü içerik bilgileri sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Şeker Oto, önceden haber vermeksizin ürünlerinin tip ve spesifikasyonlarında değişiklik yapabilir. Bu sitede yer alan bilgiler ülkeden ülkeye, ilden ile farklılık gösterebilmekle beraber, kullanıcı, bu bilgilerin güncelliğini ve doğruluğunu Şeker Oto ve bayi, yetkili servis gibi hizmet ağından temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Sitede belirtilen bilgiler hiçbir garanti veya taahhüt oluşturmaz

SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASI

Sitede yer alan formların veya haber bülteni üyeliğini doldurulmuş olması, kullanıcıya herhangi bir hak vermez ya da kullanıcıya herhangi bir uygulama ile ilgili kazanılmış hak iddiasında bulunma imkanı vermez.

Bu web sitesi, Şeker Oto' nun kontrolünde olmayan dış siteler ile bağlantılar içerebilir. Bu bağlantılar kullanıcıların kolaylığı için sağlanmaktadır ve bağlantılı, Şeker Oto’ ye ait olmayan herhangi bir sitenin içeriği Şeker Oto tarafından onaylanmamıştır. Bu siteler ile ilgili sorumluluk kullanıcıya aittir.

SİTE İLE LİNK OLUŞTURMAK

Eğer www.sekeroto.com.tr 'ye link vermek isterseniz, bu link www.sekeroto.com.tr 'nin Ana Sayfası'na yönlendirilmelidir.

KULLANICI BİLGİSİ GİZLİLİĞİ

Şeker Oto; sitede yer alan formlar, haber bülteni üyeliği ile verilen kişisel bilgileri gizli tutmayı ve üçüncü kişilere devretmemeyi taahhüt eder. Bu bilgiler sadece formu, haber bülteni üyeliğini dolduran şahıs ve firmaların taleplerine cevap vermek amacıyla kullanılacaktır. Kullanıcı, Şeker Oto' nun web sitesine girmekle yukarıda belirtilen şartları kabul etmiştir

Copyright © 2020 Şeker Oto
Telif Hakları ŞEKER OTO' ya aittir.